Як вітали ветеранів з Днем перемоги!

У 2020 році свята, різні пам'ятні дати, та й взагалі будь-які "червоні дати" календаря відзначаються не так, як раніше. Переважно у цьому винна пандемія коронавірусу, яка, на жаль, не оминула й Україну.

09:25 13.05.2020

“1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

13:39 08.05.2020

Велике прибирання!

Напередодні відзначення Дня  пам’яті  та примирення та  75- ої річниці  Перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні працівники закладів культури Долинської сільської ради, дотримуючись усіх правил карантину та санітарно– епідемічних норм, провели акції щодо впорядкування та  приведення у належний естетичний вигляд та санітарний стан парків та братських могил, які розташовані  в населених пунктах громади.

08:52 08.05.2020

Акція «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

8 травня в Україні і по всій Європі відзначається День пам'яті і примирення в честь всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Пам'ятну дату ввели у 2015 році. Символом цього дня став червоний мак - міжнародний знак пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. Цю пам’ятну дату започатковано з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, для увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства.

08:14 08.05.2020

Вітаємо з ювілеєм!

В ці весняні теплі дні свої 80 років зустріли жителі Долинської громади , а саме  Бобильо Володимир Іванович та Мельничук Марія Павлівна!

08:19 07.05.2020