Увага: Змінено банківські реквізити

Увага!!! Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, що з 25.11.2022 населені пункти: с. Нове Запоріжжя, с. Долинське, с. Новослобідка, с. Бабурка, с. Хортиця, с. Високогірне включені до 3-ї черги відключення електропостачання.

12:47:48 24.11.2022

Увага! Шановні мешканці громади!

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.

12:40:07 18.11.2022

Оголошення щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Долинської об’єднаної територіальної громади

08:55:58 18.01.2022

Увага,оголошення!