Увага: Змінено банківські реквізити

До уваги, мешканців громади!

Згідно наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області № 954 від 28.08.2020 року Запорізьке районне управління Головного управління Держродспоживслужби в Запорізькій області повідомляє, що на виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в  Запорізькій області у ІІІ-ІV кварталах 2020 року відбудеться осіння кампанія по пероральній імунізації диких м’ясоїдних повітряним способом та наземним розподілом.

13:05:57 31.08.2020

Про проведення тренінгів продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН для учасників конкурсу малих бізнес - грантів

3 серпня  2020 року Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу відкриває черговий конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро та середніх підприємств Донецької, Луганської та окремих районів Запорізької областей (Бердянький, Приазовсський, Гуляйпільський, Якимівський, Мелітопольський, Токмацький та міст Бердянськ, Мелітополь, Токмак).

13:52:10 02.08.2020

Запрацював новий сервіс автоматичного призначення пенсій

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії.  Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно.

08:40:28 16.07.2020