Увага: Змінено банківські реквізити

Фонд соціального страхування повідомляє!

Запорізьке відділення управління вионавчої дирекції Фонду соціальнорго страхування України у Запорізькій області запрошує голів (уповноважених) комісії із соціального страхування, головних бухгалтерів та бухгалтерівв підприємств, установ та організацій, які здійснюють розрахунки заробітньої плати і матеріального забезбечення, на семінар - нараду з питань загальнообовязкового державного соціального страхування України.

09:53:25 06.03.2020

Увага!Пряма лінія!

У вівторок, 10 березня 2020 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутут Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності територівальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

10:19:34 03.03.2020