A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Увага: Змінено банківські реквізити

Про продовження дії постанови КМУ від 07.02.2018 № 107 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва"

         У 2019 році Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» продовжує дію.     Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107, спеціальна бюджетна дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.      Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову; у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову; у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.      Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) копії таких документів: - паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; - паспорта громадянина України; - довідки або договору про відкриття рахунка в банку; - документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).       Зазначені документи приймаються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин.     За більш детальною інформацією звертатися до органів місцевого самоврядування за місцем проведення господарської діяльності.

13:38:19 28.01.2019

Шановні жителі громади!

       Запорізька торгово - промислова палата запрошує вас  на 18-ту спеціалізовану агропромислову  виставку "АгроТехСервіс - 2019", яка відбудеться з 12 по 14 лютого у виставковому центрі "Козак - Палац" (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).

07:50:36 25.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора