A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Увага: Змінено банківські реквізити

Презентація -Ярмарок "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями"

      Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад в Запорізькій області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями».  

09:21:55 20.02.2019

До уваги пенсіонерів Запорізької області!

      Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.       Отже всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу «комуналку».        Субсидію пенсіонерам виплатять органи Пенсійного фонду, решті субсидіантам вона буде перерахована грошовим переказом через державний «Ощадбанк».  Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі відповідного банку. Тим, у кого не має пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта. Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде сума коштів від Уряду для сплати «комуналки».        Отже, запорізькі пенсіонери з 1 березня отримають не тільки  пенсію, а ще й виплату субсидії, якщо її призначено у 2018 році.

15:44:30 18.02.2019

Про Програму USAID  «Конкурентоспроможна економіка України»

       У рамках реалізації Програми USAID  «Конкурентоспроможна економіка України» (далі – Програма КЕУ) з 01.02.2019 розпочато прийом концепцій грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (далі – МСП), що  працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються.        Програма КЕУ – це програма національного масштабу, яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.»  шляхом надання грантів, які слугуватимуть  виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі;та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП. У 2019 році діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися на  території Дніпропетровської та Запорізької областей України. Програма КЕУ продовжуватиме приймати концепції грантових проектів до 29.09.2020 року або допоки будуть наявні кошти.            Детальна інформація щодо  Програми КЕУ та умов участі наведена на  сайті «Громадський простір» у розділі  «Конкурси»  за посиланням http: //prostir.ua/?grants=programa-usaid-keu-konkurentospromozhnist-msp.  

09:47:06 13.02.2019

Про здійснення експертної оцінки інвестиційного середовища 

             Експертна оцінка інвестиційного середовища в Україні та Запорізькій області проводиться на виконання Програми розвитку міжнародної діяльності та залучення іноземних інвестицій в економіку Запорізької області на 2016-2018 роки щодо створення умов для залучення зовнішніх ресурсів різних форм та видів для підтримки соціально-економічного розвитку області шляхом збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій в економіці Запорізької області, залучення коштів міжнародної технічної допомоги, розвитку зовнішньо економічної діяльності підприємств.

09:25:07 08.02.2019

Важлива інформація!

                            Шановні декларанти Долинської сільської ради

10:58:25 01.02.2019

До уваги населення! Про застосування пестицидів та агрохімікатів.

      Для запобігання отруєння бджіл та їх максимального збереження під час обробки медоносних рослин та садів агрохімікатами повідомляємо про таке.     Відповідно до статті  37 Закону України «Про бджільництво» з метою недопущення загибелі бджіл суб’єкти  господарювання, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не  пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування, населення та пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.    Оскільки, господарства сповіщають населення про місце і час обробок пестицидами через сільську раду, то власники пасіки повинні зареєструватись в сільській раді на території якої вона знаходиться.      Роботи з пестицидами, враховуючи вплив та безпечність на бджіл, слід проводити у ввечері (18-20) години при мінімальних повітряних потоках шляхом обприскування наземною апаратурою, при цьому пасіки необхідно вивести не менш ніж на 5 км від оброблюваних ділянок або ізолювати їх на термін до п’яти діб в залежності від внесеного препарату.   Враховуючи токсичність всіх пестицидів для бджіл, обприскування сільськогосподарських культур, які є медоносами потрібно проводити у фазу бутонізації до цвітіння (в ранні та вечірні години). Крім того, рекомендуємо використання інтернет – ресурсів, зокрема системи моніторингу «GRAND EXPERT» (веб-сайт: www.grand.expert), використання якого покращить комунікацію та  стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.     Про назви, марки наявних агрохімікатів або тих, що плануєте  придбати для застосування у 2019 році,можете ознайомитись у Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання в Україні.

08:47:59 30.01.2019

Запорізька обласна служба зайнятості. Підсумки 2018 року

            «Індивідуальний підхід до кожного  клієнта: хто шукає роботу та її пропонує – ось головний меседж нашої роботи  сьогодні. Ми, як сучасна установа, повинні працювати не тільки з безробітними, а й іншими верствами населення, надавати відвідувачам сервісні послуги, адже успішно вирішена проблема зайнятості реально забезпечить соціальну стабільність у суспільстві», зазначає очільник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік.

14:17:19 28.01.2019

Якщо потребуєте підтвердження результатів неформального професійного навчання, звертайтесь до служби зайнятості!

   «Неформальне професійне навчання працівників - набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання, - розповідає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. -Так сталося, що за викликом  часу, станом економіки та  з інших причин багато людей навчились робітничим професіям, а підтвердження своїм знанням не мають. Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340 затверджено  «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. 

13:49:42 28.01.2019

Про продовження дії постанови КМУ від 07.02.2018 № 107 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва"

         У 2019 році Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» продовжує дію.     Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107, спеціальна бюджетна дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.      Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову; у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову; у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.      Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) копії таких документів: - паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин; - паспорта громадянина України; - довідки або договору про відкриття рахунка в банку; - документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).       Зазначені документи приймаються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин.     За більш детальною інформацією звертатися до органів місцевого самоврядування за місцем проведення господарської діяльності.

13:38:19 28.01.2019

Шановні жителі громади!

       Запорізька торгово - промислова палата запрошує вас  на 18-ту спеціалізовану агропромислову  виставку "АгроТехСервіс - 2019", яка відбудеться з 12 по 14 лютого у виставковому центрі "Козак - Палац" (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б).

07:50:36 25.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора