Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Увага: Змінено банківські реквізити

Інформація щодо отримання субсидій у грошовій формі. Для клієнтів, яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 

    Клієнти всіх категорій, яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року, отримуватимуть субсидію у грошовій формі з березня 2019 року. Рахунки за комунальні послуги надходитимуть в повному обсязі без урахування субсидії, і субсидіант має самостійно і своєчасно оплачувати їх, використовуючи отримані кошти. Кошти, які в нього залишаться після отримання субсидії та оплати комунальних послуг (заощаджені за рахунок економного споживання послуг), він зможе витрачати на власний розсуд. 

09:19:45 06.03.2019

Увага, оголошення!

14 березня 2019 року о 14.00 в приміщенні Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою : вул. Центральна ,37, с.Долинське, Запорізького району , Запорізької області відбудеться засідання  

13:45:20 04.03.2019

Увага, оголошення!

    14.03.2019 року в приміщенні Долинської сільської ради відбудуться засідання постійних комісій :      о 12.30  засідання  Постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; Постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства та комунальної власності; Постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; Постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

13:44:57 04.03.2019

До уваги страхувальників!

       Запорізьке відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – Запорізьке відділення) доводить до Вашого відома, що відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі - Постанова), яка набула чинності з 01 січня 2019 року, страхувальникам необхідно надавати «Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі - Звіт) за формою, наведеною у додатку до Постанови.           З І кварталу 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, подають Звіт до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) щокварталу до 10 квітня; 10 липня; 10 жовтня; 15 січня до повного погашення заборгованості. Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками.           У разі виникнення питань пропонуємо звертатись до Запорізького відділення за адресою: м. Запоріжжя, майдан Профспілок, буд.5, каб. № 343. Телефон для довідок: 233-04-88

15:55:43 01.03.2019

До уваги пенсіонерів!

           Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі»  гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.         Отже, всі кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплату комунальних платівок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу «комуналку».         Субсидію пенсіонерам виплатять органи Пенсійного фонду, решті субсидіантам вона буде перерахована грошовим переказом через державний «Ощадбанк». Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі відповідного банку. Тим, у кого не має пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.        Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде сума коштів від Уряду для сплати «комуналки».         Отже, запорізькі пенсіонери з 1 березня отримають не тільки пенсію, а ще й виплату субсидії, якщо її призначено у 2018 році.

15:15:29 25.02.2019

Презентація -Ярмарок "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями"

      Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також місцевої влади та територіальних громад в Запорізькій області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями».  

09:21:55 20.02.2019

До уваги пенсіонерів Запорізької області!

      Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.       Отже всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу «комуналку».        Субсидію пенсіонерам виплатять органи Пенсійного фонду, решті субсидіантам вона буде перерахована грошовим переказом через державний «Ощадбанк».  Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі відповідного банку. Тим, у кого не має пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта. Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде сума коштів від Уряду для сплати «комуналки».        Отже, запорізькі пенсіонери з 1 березня отримають не тільки  пенсію, а ще й виплату субсидії, якщо її призначено у 2018 році.

15:44:30 18.02.2019

Про Програму USAID  «Конкурентоспроможна економіка України»

       У рамках реалізації Програми USAID  «Конкурентоспроможна економіка України» (далі – Програма КЕУ) з 01.02.2019 розпочато прийом концепцій грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (далі – МСП), що  працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються.        Програма КЕУ – це програма національного масштабу, яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.»  шляхом надання грантів, які слугуватимуть  виконанню одного з наступних завдань: збільшення обсягу інвестицій в українські МСП; збільшення обсягів продажів МСП; створення постійних робочих місць у відповідному секторі;та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП. У 2019 році діяльність грантоотримувачів повинна зосереджуватися на  території Дніпропетровської та Запорізької областей України. Програма КЕУ продовжуватиме приймати концепції грантових проектів до 29.09.2020 року або допоки будуть наявні кошти.            Детальна інформація щодо  Програми КЕУ та умов участі наведена на  сайті «Громадський простір» у розділі  «Конкурси»  за посиланням http: //prostir.ua/?grants=programa-usaid-keu-konkurentospromozhnist-msp.  

09:47:06 13.02.2019

Про здійснення експертної оцінки інвестиційного середовища 

             Експертна оцінка інвестиційного середовища в Україні та Запорізькій області проводиться на виконання Програми розвитку міжнародної діяльності та залучення іноземних інвестицій в економіку Запорізької області на 2016-2018 роки щодо створення умов для залучення зовнішніх ресурсів різних форм та видів для підтримки соціально-економічного розвитку області шляхом збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій в економіці Запорізької області, залучення коштів міжнародної технічної допомоги, розвитку зовнішньо економічної діяльності підприємств.

09:25:07 08.02.2019

Важлива інформація!

                            Шановні декларанти Долинської сільської ради

10:58:25 01.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора