Наш футбол: «Дніпро» святкує перемогу, "Вікторія" збирає речі
На вихідних, на стадіоні в с.Нижня Хортиця відбувся футбольний матч між командами «Дніпро» (с.Розумівка) та «Вікторія» (с.Миколай-Поле).13:14 10.07.2017
Наш футбол: «Дніпро» святкує перемогу, "Вікторія" збирає речі
На вихідних, на стадіоні в с.Нижня Хортиця відбувся футбольний матч між командами «Дніпро» (с.Розумівка) та «Вікторія» (с.Миколай-Поле).13:14 10.07.2017
До мережі потрапило відео, в якому розповіли всю правду про Долинську громаду
Незадовго до виходу чергового випуску програми «Сфера інтересів», яка виходить на запорізькому телеканалі «Алекс», до мережі Інтернет потрапив уривок цієї програми.09:30 06.07.2017
Запрошення на святкування Івана Купала
КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради запрошує на святкування Івана Купала, яке відбудеться 6 липня 2017 на березі Дніпра біля с.Розумівка.14:39 05.07.2017
Дивитися всім: На відомому телеканалі розповіли про розвиток Долинської громади
Вчора, голова Долинської сільської ради Богдан Федчук прийняв участь в телевізійній програмі «Сфера інтересів», яка проходить на запорізькому телеканалі «Алекс».09:04 04.07.2017
Вибори - 2017: В Долинській ОТГ вибирають старосту. Фотофакт
Сьогодні, 2 липня, в Долинській ОТГ проходять вибори старости. З мешканців троьх сіл: Розумівки, Нижньої Хортиці та Бабурки, до виборчого бюлетеня потрапила тільки одна людина, хоча напередодні виборчої кампанії, претенденів в старости було майже десять.11:45 02.07.2017
Фоторепортаж: Як в Долинській громаді День Конституції відзначали
28 червня 1996 року відбулася справді визначна історична подія для українського народу – прийняття Конституції незалежної української держави. Цей головний закон України має надзвичайно важливе значення для розбудови нашої держави, для демократизації суспільства, закріплення та розширення прав людини і громадянина. Тому з нагоди відзначеня 21 – річниці Конституції України в закладах культури Долинської сільської ради відбулися урочисті заходи: концертні та розважальні програми, інформаційні години та години спілкування.08:41 30.06.2017
Чудова субота: бал випускників в Розумівці та чергова перемога «Дніпра». Фоторепортаж
В суботу, 24 червня, громада святкувала зразу два свята: чудова сімка випускників Розумівської ЗОШ сказала "бувай" своєму навчальному закладу, а місцева команда «Дніпро» виборола чергову перемогу в футбольному турнірі, але все по черзі.17:31 25.06.2017
Пам'яті жертв війни в Україні присвячується...
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.15:35 23.06.2017
Мрії здійснюються: Долинська амбулаторія отримала нову комп'ютерну техніку
Сьогодні в Долинській амбулаторії відбулась урочиста подія. Колективу амбулаторії було подаровано нову комп’ютерну техніку.12:27 23.06.2017
12:27 22.06.2017