Запорізькі журналісти зацікавились Долинською ОТГ

26 липня, в рамках прес-туру «Практика функціонування органів місцевого самоврядувння Долинської сільської ОТГ» представники запорізьких мас-медіа та запорізького регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Долинську сільську раду.

16:00 27.07.2017

До уваги операторам ринку: Повідомлення про державну реєстрацію

Управління Держпродспобивслужби в Запорізькому районі Запорізької області повідомляє, що згідно ст.25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" державній реєстрації підлягають потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлутаційного дозволу.

14:24 26.07.2017

До уваги суб’єктів господарювання, які займаються продажем промислових знарядь лову

Для добування об’єктів тваринного світу забороняється виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад, колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову, електроловильних систем, електрогону, петель, самоловів, самострілів, вибухових речовин, пташиного клею та моно ниткових сіток (крім тих, що призначені для промислового лову), а також інших засобів, заборонених законом

14:32 24.07.2017

Райвідділ поліції інформує

Територію, на якій ви проживаєте, обслуговує дільничний офіцер поліції Запорізького РВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області

12:41 20.07.2017

Ревізор відпочиває: В торгових точках громади пройшов "рейд"

Представники Долинськоі сільради, Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькому районі, та Запорізької РДА провели комплексне обстеження по торговим точкам, які знаходяться на території Долинської ОТГ.

13:20 14.07.2017

Дощ, вогонь та нечиста сила: як громада Івана Купала відсвяткувала

6 липня на березі Дніпра біля с.Розумівка відбулося театралізоване свято «Ой на  Івана, ой на Купала», яке підготували працівники Розумівського БК та Нижньохортицького клубу та бібліотеки. Це народне свято, присвячене літньому сонцестоянню та буянню природи, зібрало сотні місцевих жителів та гостей села.

08:12 12.07.2017