Олімпійські ігри, або як малі олімпійці давали наганяй футболістам

Нещодавно, в Долинському, на спортивному майданчику відділу освіти, молоді та спорту пройшло свято «Олімпійські ігри», яке було присвячене Всеукраїнському олімпійському уроку та Олімпійському тижню.

08:16 26.09.2017

Фоторепортаж: В Долинському пройшов фестиваль "Райдуга талантів"

23 вересня на базі Долинського сільського клубу відбувся перший фестиваль художньої самодіяльності Долинської сільської ради «Райдуга талантів», організаторами якого були працівники КЗ «Центр культури та дозвілля».

14:07 25.09.2017

Подарунок школярам: Відділ освіти, молоді та спорту отримав сучасний шкільний автобус

22 вересня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради отримав новесенький сучасний шкільний автобус "Еталон 08110ш" вартістю 1 565 000 грн. Кошти на закупівлю автобусу були виділені на засадах співфінансування Долинської сільської ради 641 тис. та Запорізької обласної державної адміністрації за рахунок залишків освітньої субвенція 924 тисячі гривень.

13:03 25.09.2017

АМУ: Місцеві бюджети будуть отримувати надходження від податку на пальне

Асоціація міст України вітає рішення Уряду, яке очікують громади! Через його затримку  кошти від акцизного податку з пального акумулювалися на рахунках Казначейства та не надходили до бюджетів місцевого самоврядування, що створювало чималі проблеми у фінансуванні соціальної сфери.

00:47 21.09.2017

Мешканців громади запрошують на Олімпійські ігри

З нагоди відзначення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня запрошуємо на спортивне свято "Веселі Олімпійські ігри", яке відбудеться 22 вересня о 10.00 в селі Долинське, на спортивному майданчику Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради.

10:40 19.09.2017