В дитячих садках громади проведено обстеження

В дошкільних навчальних закладах «Мрія» та «Казка» Долинської сільської ради, проведено санітарно-епідеміологічне обстеження за участю представників Головного Управління Держспоживслужби в Запорізькому районі Запорізької області, з метою недопущення виникнення та поширення в дитячих закладах випадків захворювання на гострі кишкові захворювання та харчові отруєння.

09:51 08.11.2017

З нагоди свята: Працівники культури відвідали обласний театр

7 листопада працівники КЗ «Центр культури та дозвілля», та керівники клубних та бібліотечних закладів культури Долинської сільської ради, які протягом року сумлінно та самовіддано виконували свої посадові обов’язки, відвідали театр імені В.Г. Магара.

09:20 08.11.2017

Увага: є робота!

Розумівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  запрошує на роботу:

11:39 06.11.2017

Освітянські новини: Google, Microsoft та хмарні технології

Кілька днів поспіль Новозапорізька ЗОШ була Меккою для освітян громади, про це сайту http://dolynska.gromada.org.ua/ розповіла в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту Долинської сільської ради Юлія Харченко.

21:04 05.11.2017

Хвилина мовчання: В закладах культури згадували часи "Великого терору"

2 листопада, в закладах культури Долинської сільської ради, в рамках проведення єдиного дня інформування населення про політичні репресії комуністичного тоталітарного режиму проти Українського народу, відбулися інформаційно – просвітницькі заходи для різних категорій населення.

11:45 03.11.2017

В Запорізькій області шукають військових-дезертирів

З 1 по 30 листопада Запорізьким зональним відділом Військової служби правопорядку проводяться заходи широкомасштабного розшуку військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини або місця служби, не з'явилися в строк без поважних причин на військову службу чи вчинили дезертирство, а також тих, хто переховується від органів дізнання попереднього (досудового) слідства або суду, чи засуджених, які ухиляються від виконання кримінального покарання.

12:02 02.11.2017