Дата: від до Скинути

Низький уклін вам, роботящі руки: В Новозапорізькому БК пройшло свято для працівників сільського господарства

Нещодавно, до Дня працівників сільського господарства у Новозапорізькому будинку культури відбувся  святковий вогник «Низький уклін вам, роботящі руки!» для жителів села, які віддали частину свого життя та здоров’я нелегкій праці у колгоспі. Під час заходу присутні ділилися своїми спогадами про минулі роки, про розбудову рідного краю. Смакували смачними пирогами з гарячим чаєм та переглянули улюблений фільм, який з роками став класикою кінематографу, «Іван Бровкін на Цилині».

12:36 21.11.2017

До відома власників об’єктів підвищеної небезпеки

На території Запорізької області налічується ряд потенційно небезпечних  об’єктів (зокрема АЗС, АГНКС, АГСП тощо) – споживачів електричної енергії, повне відключення яких від електричних мереж може призвести до негативних екологічних та техногенних наслідків.

12:47 17.11.2017

В області стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

За ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО, та за підтримки голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля в області стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

15:13 16.11.2017

Згадаємо історію: Дітям розповіли про ІІІ Універсал

З нагоди відзначення 100-річчя проголошення УНР працівники Новозапорізького БК та бібліотеки підготували та провели інформаційно - виховну годину під назвою: «Основні положення ІІІ Універсалу». Під час заходу присутнім розповіли про історичний крок на шляху соборності українських земель – прийняття ІІІ Універсалу Центральної Ради. Діти активно приймали участь у обговоренні передумов та причин створення УНР та визначення її території.

10:33 16.11.2017