Сьогодні - День Соборності України

Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Тому, ми повинні знати свою історію, своє минуле. А історія наша вмита кров’ю і сльозами.

08:42 22.01.2018

Є бажаючі: Мешканців громади запрошують до участі у фотоконкурсі

КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради запрошує всіх бажаючих прийняти участь в обласному творчому фотоконкурсі для створення туристичного іміджу Запорізької області, організаторами якого є КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей».

14:20 18.01.2018

До уваги батьків та осіб, які їх замінюють!

Наші діти – це наше майбутнє. Діти народжуються щоб жити в любові, турботі, в гідних умовах, але не всі батьки створюють необхідні умови для всебічного розвитку та життя своїх дітей. Іноді діти для батьків це засіб для отримання коштів від держави щоб задовольнити свої особисті потреби.

13:46 18.01.2018

Увага: очікується ускладнення погодних умов

За повідомленням синоптиків, найближчими днями в Запорізькій області очікується ускладнення погодних умов, а саме: сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, посилення швидкості вітру.

12:17 18.01.2018

Є робота: Відділ освіти, молоді та спорту повідомляє про вакантні посади в школах громади

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради оприлюднив інформацію щодо кількості вакантних посад - як в самому відділі, так і в загальноосвітніх навчальних закладах Долинської громади.

10:52 17.01.2018

«Вечори на хуторі близь Диканьки»: в Долинському відсвяткували Старий Новий рік

Новорічні свята –  це найдавніші і найпопулярніші з  календарних свят, які  протягом століть щорічно відзначаються у всіх країнах і на всіх континентах, які знають, люблять і з нетерпінням чекають люди.  І яскравим їх завершенням в Долинській ОТГ стало новорічне дійство «Вечори на хуторі близь Диканьки», яке відбулося 13 січня на базі Долинського сільського клубу.

08:34 15.01.2018