Перший пішов: Долинська амбулаторія отримала новеньке авто

Сьогодні, в урочистій обстановці голова Долинської сільської ради Богдан Федчук і головний лікар КЗ "ЦПМСД" Олександра Важніча вручили ключі від медичного автомобілю водію Долинської амбулаторії Івану Білому.

16:13 19.02.2018

Вітаємо з ювілеями!

Нещодавно, Долинська громада, в особі працівників Нижньохортицького сільського клубу та бібліотеки привітали з ювілеями поважних жителів села Нижня Хортиця: Мячіну Ольгу Максимівну - 90 років  та Бадю Івана Григоровича - 80 років.

10:42 19.02.2018

Для завідуючих бібліотек провели учбовий семінар

Сьогодні відбувся учбовий семінар для завідуючих бібліотек Долинської сільської ради «Підведення підсумків за 2017 рік. Звітність», який провели директор Галушка О.А. та головний спеціаліст Величко О.М. Комунального закладу «Центр культури та дозвілля».

22:56 14.02.2018

Запрошуємо на свято

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ТРАДИЦІЙНЕ НАРОДНЕ ГУЛЯННЯ, ПРИСВЯЧЕНЕ СВЯТКУВАННЮ «ВЕСЕЛОЇ МАСНИЦІ», ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ БІЛЯ РОЗУМІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ 18 ЛЮТОГО 2018 РОКУ О 12.00

08:53 14.02.2018