В Розумівській ЗОШ відкрили медіатеку.ФОТО

23 березня Розуміська школа зустрічала хлібом-сіллю шановних гостей з нагоди відкриття сучасної  медіатеки  - голову Долинської сільської ради Федчука Богдана Михайловича, депутата обласної ради Кузьменка Романа Олександровича, директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації Озерову Тетяну Ярославівну, та всіх, хто прийшов розділити  радість сьогоднішнього свята, тому що це дійсно свято, і не тільки для школи, а взагалі для нашої громади.

13:06 24.03.2018

Вітаємо з ювілеєм!

20 березня Долинська об’єднана громада, в особі завідуючої Нижньохортицьким клубом Андрєєвої Олени та завідуючої Нижньохортицькою бібліотекою Асєєвої Марії, вітала поважного жителя села Нижня Хортиця Журбу Василя Костянтиновича з 80 - річчям!

18:21 21.03.2018

Район в шоці: Спортсмени з Розумівки довели, що є одними з найкращих

17 лютого в тренажерній залі Запорізької РДА пройшли змагання третього етапу Спартакіади. Наші хлопці та дівчина знову переконали Запорізькій район в тому, що Розумівка Долинської сільської ради є одним з найкращих спортивних населених пунктів району!!!

10:19 20.03.2018

Долинський сільський голова відзвітував перед громадою.ФОТО

Щороку, в лютому, або в березні, голова Долинської сільської ради Богдан Федчук звітує перед громадою. Березень цього року не став виключенням. На протязі трьох днів, з 16 по 18 березня, мешканці населених пунктів громади мали змогу вислухати звіт про роботу сільського голови за 2017 рік, та задати своє питання, яке наболіло.

13:11 19.03.2018

Рятувальники попереджають про складні погодні умови

У зв'язку із переміщенням на територію України серії  активних  південних циклонів  у період з 17 по 19 березня 2018р. очікуються несприятливі погодні умови. *17 березня дощ, посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с. *18-19 березня очікуються опади у вигляді снігу та дощу, 18 березня місцями сильні опади, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, ожеледиця, пориви вітру до 15-20 м/с, суттєве зниження температури повітря від -1 до +4.

08:46 17.03.2018

Наркоманія - знак біди: Дітей ознайомили з ознаками вживання наркотичних речовин

Наркоманія – це хвороба, яка виникає в разі систематичного вживання речовин, що включені до списку наркотиків та проявляються психічною і фізичною залежністю від них. Наркоманія – загроза людству. Тому всім слід добре орієнтуватися у ситуації, щоб захиститись і вберегти своє життя. Про це мають знати всі!

15:03 15.03.2018