Дата: від до Скинути

Директор КЗ"Центр культури та дозвілля" виступила з доповіддю в облдержадміністрації

12 квітня 2018 року директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради Галушка О.А. прийняла участь у проведенні розширеного засідання колегії Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації «Про підсумки діяльності галузі культури та курортно – туристичної сфери за 2017 рік та пріоритети розвитку в 2018 році», на якому виступила з доповіддю про роботу закладів культури Долинської сільської ради за 2017 рік та пріоритетні напрямки діяльності у 2018 році.

09:58 18.04.2018

Увага! Відкрито вакансії

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

09:28 18.04.2018

ФК «Дніпро» буде приймати участь в Запорізькій футбольній лізі – МФЛ!

Футбольна команда «Дніпро» (с.Розумівка Долинської громади) разом з головою Долинської сільської ради Боданом Федчуком, заступником голови з гуманітарних питань Галиною Данільчак, начальником відділу освіти, молоді та спорту Юлії Харченко та спеціалістом зі спорту Романом Ленським прийняли рішення вивести наш футбол на новий рівень!

09:23 18.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Чоловіки, які мають тимчасове посвідчення, або довідку замість військового квитка, Вам необхідно прибути до військомату за адресою: м.Запоріжжя, вул.Одеська, 2 для заміни старого документа на новий. При собі мати: копію паспорта, 2 фото (3,5х4,5)

15:57 17.04.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, свій 80-й день народження святкує мешканка с.Розумівка - Габрух Марія Михайлівна.

15:12 17.04.2018

До дітей прийшла "Великодня казка"

Нещодавно в КНДЗ "Казка" для дітей старшої та молодшої групи відбулась вистава "Великодня казочка", яку показували юні актори театралізованого гуртка  "Казка на долонці".

16:02 16.04.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьгодні, своє 80-річчя святкує мешканка с.Долинське Шаповаленко Олена Григорівна.

10:59 16.04.2018

До уваги суб'єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин

Звертаємо Вашу увагу щодо необхідності дотримання агровиробниками встановлених вимог стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами.

14:14 13.04.2018