Інформація для населення

Запорізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі - Відділення) інформує:

11:51 03.04.2018

В Розумівці відкриють велосезон

В неділю, 22 квітня в Розумівці буде проведено спортивно-туристичний з’їзд «Відкриття велосезону». Про це, Долинську сільську раду повідомили організатори заходу - Ініціативна група «Клуб велосипедистів міста Запоріжжя «Запорізький велоклуб».

10:29 02.04.2018

Що вбиває наших дітей? Батьків ознайомили з небезпечними інтернет-квестами

У Нижньохортицькій бібліотеці відбувся відкритий захід на дуже важливу та актуальну тему безпеки дітей в інтернеті під назвою "Смертельна гра! Або що вбиває наших дітей!". На захід були запрошені дорослі та батьки дітей, які приймають участь у гуртковій роботі.

08:52 30.03.2018

До уваги мешканців Запорізького району!

2 квітня народний депутат України Вадим Кривохатько проведе особистий прийом громадян, який відбудеться в Новоолександрівці в приміщенні сільради.

15:55 28.03.2018

Дітей ознайомили з тяжкими наслідками страшної хвороби

Завідуюча Розумівською бібліотекою Дем’янюк Л.М. провела інформаційну годину «Туберкульоз – небезпечна хвороба». Відвідувачі дізнались про причини виникнення, шляхи зараження і наслідки хвороби. Також ознайомились із добіркою літератури на тему «Як бути здоровим?».

11:05 28.03.2018

Профілактика злочинності: Мешканцям громади розповіли, як не стати жертвою злодіїв, і самому не потрапити на лаву підсудних

З метою профілактики злочинності в закладах культури Долинської сільської ради відбулися  інформаційно – просвітницькі та виховні заходи для різних вікових категорій населення.

11:16 27.03.2018