В громаді пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. Традиційно 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, у закладах культури Долинської сільської ради була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

13:28 23.02.2018

Уряд схвалив законопроект щодо державної фінансової підтримки добровільного об’єднання територіальних громад

21 лютого 2018 року Уряд схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо фінансової підтримки державою добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст».

15:22 22.02.2018

Наші вітання: Князь з Нижньої Хортиці відсвяткував свій 91-й день народження

21 лютого Долинська об’єднана громада, в особі завідуючої Нижньохортицьким клубом Андрєєвої Олени та завідуючої Нижньохортицькою бібліотекою Асєєвої Марії, вітала поважного жителя села Нижня Хортиця, інваліда Другої Світової війни Князя Сергія Маркеловича, який цього дня відзначав своє 91- річчя.

15:12 22.02.2018

Перший пішов: Долинська амбулаторія отримала новеньке авто

Сьогодні, в урочистій обстановці голова Долинської сільської ради Богдан Федчук і головний лікар КЗ "ЦПМСД" Олександра Важніча вручили ключі від медичного автомобілю водію Долинської амбулаторії Івану Білому.

16:13 19.02.2018

Вітаємо з ювілеями!

Нещодавно, Долинська громада, в особі працівників Нижньохортицького сільського клубу та бібліотеки привітали з ювілеями поважних жителів села Нижня Хортиця: Мячіну Ольгу Максимівну - 90 років  та Бадю Івана Григоровича - 80 років.

10:42 19.02.2018