Бажаємо здоров'я та щастя: Колядники завітали до осель мешканців громади

Цими вихідними працівники закладів культури Долинської сільської ради веселими колядками вітали жителів сіл громади з Різдвом Христовим. Колядники відвідали людей поважного віку, та людей з обмеженими можливостями. В кожній оселі лунали щирі побажання щастя, здоров’я, добробуту, родинного затишку та мирного неба.

16:13 09.01.2018

В закладах культури проходять Різдвяні вистави та вертепи

Наближаються різдвяні свята і працівники закладів культури Долинської сільської ради підготували безліч різноманітних розважальних та святкових заходів, аби зробити змістовним та цікавим дозвілля дітей і дорослих.

12:04 05.01.2018

Як "Золота молодь" з Високогірного в "турне"  їздила

Як "Золота молодь" з Високогірного в "турне" їздила

Яскравий новорічний настрій артисти художньої самодіяльності Високогірненського сільського клубу дарували не тільки мешканцям села Високогірне, вони провели виїзний святковий концерт у селі Широке Солонянського району Дніпропетровської області.

12:17 04.01.2018

Автономізація: як медзаклади будуть приєднуватись до реформи

Минулого тижня Президент підписав закон, що дав старт медичній реформі, а Уряд ухвалив ключові документи, які дозволять розпочати системні зміни. Основне завдання на перше півріччя 2018 року — реорганізувати заклади ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Іншими словами — автономізуватися.

08:47 04.01.2018

Привітаємо кожного: До осель мешканців громади пільгових категорій завітали Дід Мороз та Снігуронька

Працівники закладів культури вітали на дому з новорічними та різдвяними святами дітей пільгових категорій, дітей учасників АТО та людей поважного віку, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідати святкові новорічні заходи у місцевих сільських клубах та будинках культури.

14:19 03.01.2018

В закладах культури Долинської сільради відбулися новорічні концерти та театралізовані вистави

Працівники Нижньохортицького клубу та бібліотеки провели театралізоване свято "Бабя Яга. Новорічне перезавантаження", під час якого, Баба Яга вирішила стати красунею та святкувати Новий Рік з усіма. А на допомогу у цьому їй прийшли нові актуальні персонажі: стиліст, блондинка, Султан з трьома жінками, чарівні феї, та два вельмешановних депутата, несправжній Дід Мороз та Снігуронька.

11:12 03.01.2018

Танок від сніжинок та байки від викрадачів Буратіно, або як казкарі Новий рік відсвяткували. ФОТО

В старшій та молодшій групі дитячого садка "Казка" відбулися новорічні свята біля красуні ялинки. Присутні були в захваті від пісень та хороводів маленьких артистів, від байок кота Базіліо та ліси Аліси, а також, від іграшкового флешмобу. В свою чергу діти могли обміняти свій продекламований вірш на подарунки у діда Мороза та Снігуроньки.

09:38 03.01.2018