Повір у себе, і в тебе повірять інші!

Цього року в  Долинській  громаді започаткована нова традиція, а саме, організації та проведення заходів щодо відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

12:25 04.12.2017

В громаді пройшли заходи щодо відзначення Дня боротьби зі СНІДом

Традиційно щороку 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом, що швидкими темпами розповсюджується по всіх регіонах земної кулі. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічного розвитку більшості країн світу.

08:23 04.12.2017

Перевірено: Все смачно і чисто!

З метою здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я дітей у навчальних закладах Долинської сільської ради, здійснено проведення комісійних обстежень за участю представників головного управляння Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Долинського сільського голови Богдана Федчука, заступника голови з гуманітарних питань Галини Данільчак та начальника фінансово-бухгалтерського відділу сільради Ганни Гнипи, а також директорів шкіл і завідуючих КДНЗ.

09:18 01.12.2017

До маленьких "мрійників" і "казкарів" завітали пожежники. ФОТО

В останні дні осені в дитячий садок «Мрія» та «Казка» Долинської сільської ради завітала службова пожежна машина. Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Максим Миколайович Шейко провів з дітьми бесіду про протипожежну безпеку. Діти мали можливість поспілкуватися із справжніми пожежниками, побачити спецодяг, обладнання пожежної машини, а також закріпили правила безпечної поведінки з вогнем.

08:57 30.11.2017

Роковинам Голодомору присвячується.Ч.2

Напередодні відзначення в Україні Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, учні Новозапорізької та Розумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали «Урок мужності» на базі Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради. Учні мали змогу перегорнути болючо-сумні сторінки історії нашого народу, здійснити мандрівку у чорні часи голодомору.

09:18 29.11.2017

Роковинам Голодомору присвячується..Ч.1

Працівники закладів культури Долинської сільської ради організували і провели цикл заходів, приурочених  85 – роковинам Голодомору 1932 -1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

15:48 28.11.2017

Долинська ОТГ стала учасником проекту з розвитку громадянського суспільства на Запоріжжі

У рамках проекту, що реалізується Запорізькою міською молодіжною ГО «СТЕП», представники громади пройдуть тренінгове навчання та отримають можливість реалізувати власні проектні ідеї. Перші тренінги відбулись наприкінці минулого тижня в місті Запоріжжі.

13:35 28.11.2017