Дата: від до Скинути

Фотозвіт: Делегація з Долинської сільської ради відвідала заклади соціально-культурної та медичної сфер громади

Напередодні проведення чергової сесії, Долинський  сільський голова Богдан Федчук, разом з секретарем та більшістю депутатів сільської ради зробив об’їзд закладів соціально-культурної та медичної сфер громади.

09:08 21.05.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, свій 80-й день народження святкує мешканець села Розумівка Зубов Анатолій Свиридович.

12:53 19.05.2018

В Європу з Україною в серці

Напередодні Дня Європи працівники закладів культури Долинської сільської ради розпочали підготовку та проведення тематичних заходів.

12:24 19.05.2018

Працівники освіти та культури приєдналися до святкування Дня вишиванки. ФОТО

Вишиванка – це наша національнагордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

11:25 19.05.2018

Об’ява

Військовозобов’язаним, які мають військово-облікові документи не встановленого зразка, а саме довідки замість військового білета, необхідно прибути до Запорізького об’єднаного військового комісаріату для заміни на новий документ за адресою: м.Запоріжжя, вул.Одеська, буд.2. При собі мати: ксерокопію паспорта (1,2,11 сторінки), 2 фото (3,5х4,5)

10:44 15.05.2018