Вітаємо з ювілеєм!

10  червня  Долинська громада, в особі завідуючої Новослобідською бібліотекою Кузьменко Н.Ф. та  заступника голови ГО  «Ветеран Долинської громади» Л.П.Свириденко, вітала з 85 – річчям жителя села Новослобідка Василя Євгеновича Мороза!

12:17 12.06.2018

Засідання виконкому

Сьогодні, в приміщенні сільської ради відбулось засідання виконавчого комітету Долинської сільської ради.

12:03 12.06.2018

До уваги мешканців сіл Розумівка та Нижня Хортиця

15 червня 2018 року о 10-00, в адміністративній будівлі Долинської територіальної громади в с.Розумівка, будуть вести прийом представники Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

15:36 11.06.2018

Свято без гаджетів: Малюки відсвяткували День друзів

З нагоди Міжнародного дня друзів, працівники Нижньохортицького сільського клубу та бібліотеки підготували для дітей справжнє свято друзів, яке організували та провели на природі. Пікнік, спілкування один з одним без гаджетів, веселі ігри, природа та ласкаве сонечко - запорука гарного відпочинку присутніх та зміцнення дружніх відносин!

08:58 11.06.2018

Вітаємо з ювілеєм!

8 червня Долинська громада, в особі працівників Нижньохортицького сільського клубу та бібліотеки разом із радою ветеранів ГО "Ветеран Долинської громади", вітала з 95 - річчям поважну  мешканку с.Нижня Хортиця Щкребітько Ольгу Вікторівну.

08:27 11.06.2018

Одна з найкращих завідуючих бібліотек відвідала обласний семінар

6 та 7 червня, на базі Новинської бібліотеки Мелітопольського району відбулося заняття лабораторії професійної майстерності на тему «Готовність до змін – ознака сучасної книгозбірні». Участь в заході прийняла і завідуюча Долинською сільською бібліотекою Світлана Яковчук.

14:47 08.06.2018

Важлива інформація

З 01.07.2018 року змінюються розрахункові рахунки для перерахування податків та зборів до Долинської ОТГ.

20:43 07.06.2018

Керівництво Долинської громади прийняло участь в церемонії прийняття Військової присяги

Голова Долинської сільської ради Богдан Федчук та заступник сільського голови Владислав Коноваленко прийняли участь в церемонії прийняття Військової присяги, яка проходила базі колишнього піонерського табору «Молода гвардія», що в Розумівці.

19:08 07.06.2018

Слова вдячності від працівників культури

1 червня в Долинському сільському клубі пройшов святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. Привітати малечу завітали поважні гості  голова Долинської сільської ради Федчук Б.М., директор ТОВ «Александр Агро - 3» Трутаєв В.Е., який вручив присутнім нову музичну апаратуру на суму 55 тисяч гривень.

10:30 05.06.2018