До побачення дитячий садок!

Настав цей довгоочікуваний  день – випускний в  закладах дошкільної освіти  - перший крок дитини в доросле життя.  Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний  період дошкільного дитинства.

13:30 01.06.2018

Головний лікар КЗ" ЦПМСД"  взяла участь у експертній зустрічі в Києві

Головний лікар КЗ" ЦПМСД" взяла участь у експертній зустрічі в Києві

У зв'язку із початком медичної реформи, реалізацією ініціатив Президента України із розвитку сільської медицини, головний лікар КЗ" ЦПМСД" ДСР ЗР ЗО Важніча Олександра взяла участь у експертній зустрічі під назвою "Імплементація програми Президента України: медична реформа у сільській місцевості", яка відбулася 30 травня 2018 року у м.Києві.

09:42 01.06.2018

"Щаслива родина-міцна країна": Працівники культури запрошують всіх на родинне свято

2 червня працівники закладів культури Долинської сільської ради візьмуть участь у масштабному дійстві – фестивалі сім’ї, який відбудеться в Запоріжжі, в парку культури та відпочинку "Дубовий гай".

01:18 01.06.2018

СБУ попереджає про активізацію представників іноземних НО країни-агресора

Як стало відомо з листа ЗОДА з посиланням на УСБУ в Запорізькій області, у напрямку інформаційного впливу на населення України напередодні проведення виборів до Верховної Ради та виборів Президента України у 2019 році, відбувається активізація представників неурядових організацій Російської Федерації.

08:29 31.05.2018

«Від ініціативи до дії»: На Міжнародний форум молодіжних центрів завітали представники зі всієї України

З 23 по 25 травня 2018 року у місті Святогірську, що на Донеччині, проходив ІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи до дії», який проводиться Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

23:32 30.05.2018

Представники Долинської ОТГ прийняли участь у міжнародному ЕКО-форумі

Сільський голова Богдан Федчук, заступник голови з гуманітарних питань Галина Данільчак та заступник голови з питань діяльності виконавчого органу Владислав Коноваленко прийняли участь у щорічному міжнародному  ЕКО – форумі.

15:16 30.05.2018

В медзакладах громади було проведено огляд

Керівництво ЦПМСД Долинської сільської ради організувало та забезпечило особистий контроль за ходом підготовки закладів та установ охорони здоров’я громади до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

14:27 30.05.2018

З ювілеєм вас, випускники! Сторінки історії Розумівської ЗОШ перегорнули через 50 років

Зустріч з однокласниками. Вона повертає нас у ті незабутні роки юності, спогади, які так бережемо у пам’яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча. А тим паче ще й такий поважний ювілей – 50 років!

09:11 30.05.2018

Староста Розумівського старостинського округу прийняла участь у Всеукраїнському конгресі

24-25 травня, на Дніпропетровщині відбувся Перший професійний конгрес старост об’єднаних територіальних громад. В заході, який зібрав понад 150 делегатів (старости зі всієї України –авт.), прийняла участь і староста Розумівського старостинського округу Наталья Богоутдінова.

14:48 29.05.2018