Представники благодійного фонду «Карітас» знову завітали до Долинської громади

11 липня відбулася зустріч працівників структурних підрозділів Долинської сільської ради: Відділу освіти, молоді та спорту, КЗ «Центр культури та дозвілля» та Відділу надання соціальних послуг з  представниками благодійного фонду «Карітас».

09:24 13.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

19 липня 2018 року о 14:00 в приміщенні Долинської сільської ради відбудеться засідання вісімнадцятої позачергової сесії сьомого скликання Долинської сільської ради.

13:49 09.07.2018

Фотозвіт: Як в громаді Івана Купала святкували

Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят, яке відзначають  в ніч з 6 на 7 липня. Свої витоки свято Івана Купала, або Іванів день бере ще з часів язичництва. Спочатку цей день був присвячений язичницькому богу Купалі. Але після християнізації Київської Русі назва цього дня доповнилося ім'ям Іоанна Хрестителя (Предтечі), день народження якого збігався з купальським святом.

12:46 09.07.2018

Підписна кампанія в КЗ «ЦПМСД» ДСР ЗР ЗО продовжується. Спростовуємо міфи.

Це кампанія з вибору лікаря і підписання декларації із  фахівцем.  Адже це чи не єдина зрозуміла реформа, яка також дає шанс врятувати галузь охорони здоров’я від повного занепаду. За  час кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

12:24 09.07.2018

Оголошено повторний конкурс бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва!

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується ПОВТОРНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – Конкурс).*

14:02 06.07.2018

Новини спорту: "Дніпро" виходить у півфінал

Наприкінці червня в с.Нижня Хортиця відбувся матч-відповідь на Кубок Запорізького району 2018 серед команд "Дніпро"(с.Розумівка) та "Великий Луг" (Широківська громада). Нагадаємо, що перший матч закінчився результативною нічиєю 2:2.

16:10 04.07.2018

Щодо обігу продукції, яка не відповідає вимогам безпечності

На підставі листа Запорізького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Долинська сільська рада доводить інформацію до відома фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які займаються діяльністю, пов’язану з обігом харчових продуктів (торгівля, громадське харчування, харчова промисловість, первинне виробництво тощо) щодо вимог ст.20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме:

12:39 04.07.2018