З Днем народження Вас, пані Наталіє!

Сьогодні колектив Долинськоі сільської ради привітав з Днем народження головного спеціаліста-бухгалтера сільської ради Ткаченко Наталію Миколаївну.

08:56 09.08.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 8 серпня, свої ювілеї святкують жителі села Розумівка Тарабан Володимир Гордійович та Остапенко Ніна Семенівна.

13:51 08.08.2018

З Днем народження Вас, пані Галино!

Сьгодні свій день народження святкує начальник відділу надання соціальних послуг Долинської сільської ради Назаренко Галина Сергіївна!

10:54 08.08.2018

Правила безпечної поведінки учасників дорожнього руху

З появою автомобілів, виникло питання, як забезпечити безпеку їх руху та безпеку пішоходів. Для цього були створені правила дорожнього руху, які обов'язкові для виконання всіма учасниками дорожнього руху. Вони встановлюють єдиний порядок руху на всій території України. Виконання цих правил – запорука у збереженні свого життя на дорозі.

15:26 07.08.2018

З Днем народження Вас, пані Інно!

Сьогодні, свій день народження святкує головний спеціаліст відділу кадрового і правового забезпечення Інна Миколаївна Кузнецова.

09:53 07.08.2018

СКАЗ ТА ЙОГО ПРОФІЛАКТИКА

Епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в Україні залишається неблагополучною. Природні вогнища сказу існують практично на всій її території. Щорічно реєструється значна кількість захворювань на сказ серед тварин та випадки загибелі людей внаслідок захворювання на сказ.

14:40 03.08.2018

Інформація для операторів ринку харчових продуктів та зацікавлених осіб

З метою поглиблення теоретичних і практичних аспектів впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), та підвищення кваліфікації керівників та членів групи НАССР харчових та переробних підприємств Запорізької області, розроблена та затверджена програма навчання тривалістю 40 годин.

13:54 03.08.2018

Рішення сесії Долинської сільської ради №3 від 19.07.2018 "Про реорганізацію КЗ «ЦПМСД"

13:36 30.07.2018

Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми присвячується..

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей.

12:57 30.07.2018