До інформації населення

Кількість випадків крадіжок майна, що є власністю структурного підрозділу ПАТ «Запоріжжяобленерго» Запорізьких високовольтних електричних мереж (ЗВЕМ) в Запорізькому районі Запорізької області, набуло масовий характер і має тенденцію до зростання.

14:28 02.10.2018

Вітаємо з Днем народження!

Долинська сільська рада вітає касира зі збору податків відділу земельних відносин Чалу Оксану Дмитрівну з Днем народження!

09:17 01.10.2018

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.

10:15 25.09.2018

Відділ з питань цивільного захисту населення інформує

Якщо ви маєте на меті відвідати Дніпропетровську область, вам треба знати, що 26 вересня, з 13:43 до 14:10, там буде проводиться комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу «Увага всім!» та подачею мовної інформації для населення.

10:13 25.09.2018

Спорт для всіх: В громаді відсвяткували День фізичної культури і спорту

20 вересня на спортивному майданчику відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради відбулось свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту Долинської громади серед учнів ЗЗСО Новозапорізької та Розумівської шкіл при підтримці КЗ "Обласний центр "Спорт для всіх" Запорізької облради.

23:10 20.09.2018