Вітаємо з Днем народження!

Щиро вітаємо з Днем народження депутата Долинської сільської ради, фахівця з соціальної роботи відділу надання соціальних послуг Пилипенко Таісію Іванівну та члена виконкому Долинської сільської ради Свєтлічного Володимира Миколайовича.

16:47 29.10.2018

Запрошуємо на форум "Agro Pro"

1 та 2 листопада 2018 року в Запоріжжі планується провести другий в регіоні спеціалізований аграрний форум з переробки продуктів тваринництва та рослинництва «Agro Pro».

14:16 29.10.2018

Розпорядження сільського голови "Про забезпечення доступу до публічної інформації"

13:57 26.10.2018

Відбулись спортивні змагання між школами громади

25 жовтня в спортивній залі Розумівської школи відбулись міжшкільні змагання зі стрітболу та дартсу серед опорних закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

10:52 26.10.2018

Для керівників закладів культури провели учбовий семінар

25 жовтня в приміщенні Долинської сільської бібліотеки відбувся учбовий семінар для керівників закладів культури Долинської сільської ради, який провела директор  КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольга Галушка.

19:30 25.10.2018

Від "неслухняних мишенят" малюки отримали смаколики

25 жовтня, в дитячому садку "Мрія" відбулося атестаційне відкрите інтегроване заняття з математики та ознайомлення з природою з теми: "Неслухняні мишенята", яке провела вихователь молодшої групи Болтнєва Ю.В.

15:30 25.10.2018

Запрошуємо на концерти!

Мешканців громади запрошують на концерти чарівної Поліни Гонтарь та Національного академічного симфонічного оркестру України.

15:05 25.10.2018