Відділ надання соціальних послуг інформує

Жорстоке поводження з дітьми є найбільш ганебним та нелюдським явищем сьогодення. Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства, який, ми, дорослі, повинні берегти.

12:19 07.11.2018

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує сімейний лікар Новослобідської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства  "Долинський центр первинної медико санітарної допомоги" Долинської сільської ради  Колесник Ольга Яківна.

11:16 07.11.2018

Інформація щодо правового регулювання бджільництва

Для забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом та підвищенням ефективності: ведення сільського господарства, шляхом залучення їх до запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, на сьогодні с актуальним питання налагодження дієвого діалогу між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

10:14 07.11.2018

Як це було: ФК «Дніпро» відсвяткував своє 50-річчя. Фотозвіт

4 листопада в с. Нижня Хортиця відбулось Свято футболу Долинської громади, яке було присвячене 50-літтю розумівського футбольного клубу «Дніпро». Також в цьому році нова плеяда гравців ФК «Дніпро» відмінно провела свій футбольний рік!

14:33 05.11.2018

Увага, оголошення: В Долинському пройде благодійна акція

6 листопада, в селі Долинське пройде благодійна акція з роздачі гуманітарної допомоги незахищеним верствам населення Долинської громади. Акцію проведе благодiйний фонд "Надай надiю" за пiдтримки Долинськоï сiльськоï ради.

12:39 05.11.2018

ФК «Дніпро» Розумівка: Історія

«Дніпро»  - аматорська футбольна команда села Розумівки Запорізького району Запорізької області. Команда заснована у 1968 році. Домашні матчі проводить на стадіоні с.Нижня Хортиця, колишньої Розумівської сільської ради.

00:11 04.11.2018