До уваги всіх небайдужих! Терміново необхідна допомога!

Запорізька райдержадміністрація та профспілковий комітет Запорізької райдержадміністрації звертається до Вас с проханням підтримати та допомогти Чудесновій Світлані Іванівні, першому заступнику голови райдержадміністрації, син якої, Чудеснов Михайло, 1990 року народження, потребує трансплантації кісткового мозку (діагноз - гостра мієлоїмонобластна лейкемія, хворіє з серпня 2014 року).

14:46 25.10.2018

Вітаємо з Днем народження!

Щиро вітаємо з Днем народження діловода Розумівського старостинського округу Долинської сільської ради Кізей Наталію Володимирівну.

09:16 25.10.2018

Увага: В області будуть лунати сирени

26 жовтня 2018 року в Запорізькій області буде проводитися тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення радіаційної аварії на Запорізькій АЕС.

12:29 24.10.2018

"Сучасне бджільництво - 2018": програма конференції-ярмарку

Виробників продукції бджільництва Долинськї громади запрошують прийняти участь у щорічній конференції-ярмарку "Сучасне бджільництво-2018", яка відбудеться 27 жовтня 2018 рокку о 09:00 за адресою: Запорізька область, м.Мелітополь, пр-т Богдана Хмельницького,18 (ЦКіД) конференц-зал Таврійського ДАТУ.

10:55 24.10.2018

Рекомендації АТЦ: як діяти в екстремальних і надзвичайних ситуаціях

Мета цих рекомендацій від Антитерористичного центру - допомогти громадянам правильно орієнтуватися і діяти в екстремальних і надзвичайних ситуаціях, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів.

11:52 23.10.2018