Підтримайте наших героїв!

Запорізькою ОДА започатковано проведення обласного благодійного телемарафону до Дня ЗСУ. Зібрані у його ході кошти будуть спрямовані на допомогу родинам загиблих та поранених військових, лікування учасників АТО та ООС.

13:35 16.11.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм відмінного стоматолога і приголомшливу людину Скорика Михайла Петровича!

18:37 15.11.2018

Фотофакт: Голову сільської ради нагороджено почесними відзнаками

Так, за сприяння розвитку культури та за участь у регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, Федчука Богдана Михайловича було нагороджено Подякою від Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації  Комунальної установи "Обласний методичний центр культури і мистецтва"  Запорізької обласної ради, а також Подякою від голови правління ГО "Розвиток громадського суспільства України" Б.В. Ігнатко за допомогу в організації фестивалю сільського туризму "День гарбуза 2018" в садибі «АкваЗоо».

12:29 15.11.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні своє 95 – ти річчя святкує учасник бойових дій Винярський Дмитро Денисович з селища Канцерівка.

13:49 14.11.2018

Увага! Попередження про перевірку системи оповіщення

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 981-р, та Плану роботи ДСНС України на 2018 рік, завтра, 15 листопада, з 10:00 до 10:40 буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення цивільного захисту області з подачею усіх відповідних сигналів. Почувши звук сирени, зберігайте спокій. Це навчальна тривога, вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

11:49 14.11.2018