Дід Мороз, Яга та темні сили: В Розумівському БК відбулось грандіозне шоу. ФОТО

29 грудня в Розумівському будинку культури відбулось грандіозне новорічне свято «Бал Снігової королеви». Захід для малюків організували та провели працівники Розумівського старостинського округу, школи, дитячого садочка та будинку культури.

09:29 30.12.2018

Представники Долинської громади взяли участь в засіданні Ради розвитку Запорізького району

Сьгодні, голова Долинської сільської ради Богдан Федчук та заступник голови з гуманітарних питань Галина Данільчак взяли участь в засіданні Ради розвитку Запорізького району. Захід проходив в Запорізькій районній державній адміністрації. На порядок денний було винесено одне питання: "Про план перспективного розвитку Запорізького району на 2019-2021 роки".

14:56 28.12.2018

Учні перших класів шкіл громади отримали планшети та набори Lego

За рахунок коштів обласного бюджету, в рамках реалізації Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, тендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017 - 2021 роки, яка затверджена рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57, заклади загальної середньої освіти Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області отримали електронні планшети для учнів  перших класів.

12:40 28.12.2018

Вітаємо з ювілеєм!

Сьгодні свій 95-й День народження святкує мешканка с.Новослобідка Моісєєва Марія Федорівна.

10:30 27.12.2018

Магія танцю Ольги Бібік

23 грудня в приміщенні Розумівського БК відбувся звітний концерт "Магія танцю" гуртків хореографії і танцю Розумівського будинку культури та Нижньохортицького сільського клубу, керівником яких є творча і талановита особистість Бібік Ольга Володимирівна.

15:11 26.12.2018

Як малюки в майстерні Святого Миколая працювали. Фото

Протягом грудня у приміщенні Долинської сільської бібліотеки працювала майстерня Святого Миколая, в якій діти із захопленням працювали над виготовленням святкових листівок, ялинкових іграшок, сувенірів.

11:50 26.12.2018

Вакансії: Шукаємо бухгалтера

Долинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста І категорії-бухгалтера фінансово-бухгалтерського відділу.

11:33 26.12.2018