Янголи, дідусь та «ХРЮшталева туфелька»: діти відвідали новорічну виставу

Сьогодні, 80 талановитих учасників художньої самодіяльності закладів культури Долинської сільської ради відвідали новорічну виставу «ХРЮшталева туфелька» в Запорізькій обласній філармонії, на яку був організований безкоштовний підвіз дітей.

15:36 09.01.2019

Кар’єрні радники допоможуть управляти своєю кар'єрою

З 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи. Постановою Кабінету Міністрів від 19 вересня 2018 року №792 було затверджено  «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником.

19:02 08.01.2019

КП «Долинське КГП» отримало високе звання «Лідер року 2018»

Завдяки ефективності  обраної стратегії розвитку КП «Долинське КГП» посіло високі позиції в рейтингу й номіновано на відзнаку «Лідер року 2018». Так, серед суб’єктів господарювання України за показником «Динаміка вартості чистих активів», підприємство посіло 17 місце (бронза), а серед суб’єктів господарювання Запорізької області за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» - 16 місце (золото).

15:59 08.01.2019

"Інтерактивні засоби навчання": Для педпрацівників відбувся очний тренінг

З 3 по 5 січня 2019 року, для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради, за підтримки тренерів КЗ "ЗОІППО", відбувся очний тренінг "Інтерактивні засоби навчання".

12:02 08.01.2019

Творчі колективи громади виступили на головній площі м.Запоріжжя

На запрошення КУ «Обласний центр культури і мистецтва» ЗОР творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради 5 грудня брали участь в обласному новорічно – різдвяному фестивалі, який відбувся на головній площі м.Запоріжжя.

11:12 08.01.2019

Фотофакт: До жителів громади завітали колядники з різдвяним вертепом

6 та 7 січня працівники закладів культури Долинської сільської ради разом артистами художньої самодіяльності вітали веселими колядками та різдвяним вертепом жителів громади з Різдвом Христовим.

09:47 08.01.2019

Привітання з Різдвом Христовим

Шановні жителі Долинської громади! Вітаємо Вас з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному будинку, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я і всіх благ! Нехай виправдаються всі Ваші очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!

19:22 06.01.2019

Про рух плавзасобів РФ  - інформуємо СБУ

На виконання Указу Президента України від 12.10.2018 №320 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.10.2018 «Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці», доводимо до відома суб’єктів рибогосподарської діяльності та інших, про негайне інформування Служби Безпеки України щодо випадків контакту або руху плавзасобів Російської Федерації.

09:43 04.01.2019