В громаді відкрився перший "офіс" пошти Святого Миколая

День святого Миколая - перший в низці новорічних свят. Як же чекають його діти! Святий Миколай - символ доброго духа, дбайливо спостерігає за дитиною протягом року. Є легенда, що якщо дитина поступає добре - святий Миколай радіє, якщо погано - засмучується. І хороші вчинки, і погані він записує в спеціальну книгу.

14:55 14.12.2018

В закладах культури ворожили на Андрія

Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшли до нашого часу. 13 грудня в закладах культури Долинської сільської ради відбулися народознавчі заходи.

14:25 14.12.2018

В громаді відсвяткували День ЗСУ. Фото

6 грудня в Долинській громаді відзначили річницю утворення Збройних сил України. Свято було засновано Верховною Радою України постановою від 19 жовтня 1993 р. Дата святкування була приурочена до прийняття закону України "Про Збройні сили України" від 6 грудня 1991 р.

17:50 08.12.2018

Привітання з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання від імені Долинської сільської ради із нагоди Дня місцевого самоврядування!

19:18 06.12.2018

Тарифи на перевезення пасажирів можливо зростуть

Як стало відомо з листа ЗОДА «Про тарифи на пасажирські перевезення», можливе підвищення тарифів на перевезення пасажирів на внутрішньообласних авто маршрутах до 0,70 грн./пас.км та відповідно підвищення вартості проїзду в залежності від розміру тарифів та відстані.

14:38 06.12.2018