"Центр культури та дозвілля" запрошує на концерт

Шановні мешканці громади! КЗ «Центр культури та дозвілля»  Долинської сільської ради запрошує всіх бажаючих розділити з нами радість різдвяних свят та підтримати творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради, які 5 грудня 2019 року 0 12.00 на площі Фестивальній м.Запоріжжя  вітатимуть всіх присутніх святковим концертом.

16:34 03.01.2019

У Долинському КЗДО "Мрія" відбулися новорічні ранки

До дітей завітав Дід Мороз та Снігуронька, казкові лісові герої. Діти були учасниками чарівного циркового новорічного шоу. Проведено конкурси та ігри на новорічну тематику. Діти водили хоровод круг ялинки. В кінці свята отримали очікувані подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

15:38 02.01.2019

До уваги жителів Долинської сільської ради!

В зв’язку з проведенням перепису об’єктів погосподарського обліку по населеним пунктам, здачею річних звітів, підготовці статистичних даних, прийом громадян з особистих питань розпочнеться 15 січня 2019 року.

14:57 02.01.2019

Дід Мороз, Яга та темні сили: В Розумівському БК відбулось грандіозне шоу. ФОТО

29 грудня в Розумівському будинку культури відбулось грандіозне новорічне свято «Бал Снігової королеви». Захід для малюків організували та провели працівники Розумівського старостинського округу, школи, дитячого садочка та будинку культури.

09:29 30.12.2018

Представники Долинської громади взяли участь в засіданні Ради розвитку Запорізького району

Сьгодні, голова Долинської сільської ради Богдан Федчук та заступник голови з гуманітарних питань Галина Данільчак взяли участь в засіданні Ради розвитку Запорізького району. Захід проходив в Запорізькій районній державній адміністрації. На порядок денний було винесено одне питання: "Про план перспективного розвитку Запорізького району на 2019-2021 роки".

14:56 28.12.2018