До уваги мешканців Долинської громади: Телефони районної лікарні змінено

В зв'язку з тим, що телекомунікаційний кабель пошкоджено, телефони комунального закладу "Запорізька центральна районна лікарня" Запорізької районної ради Запорізької області тимчасово не працюють.

10:39 27.11.2018

Вітаємо з Днем народження!

Сьгодні свій День народження святкує депутат Долинської сільської ради Кирпа Наталія Василівна.

08:39 26.11.2018

Увага! Шукаємо бухгалтера!

Долинська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади  головного спеціаліста-бухгалтера фінансово-бухгалтерського відділу.

09:05 23.11.2018

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій день народження святкує начальник відділу земельних відносин Долинської сільської ради Сіряченко Яна Іванівна.

07:52 23.11.2018

В закладах культури пройшли заходи до Дня памяті жертв Голодомору

22 листопада в рамках проведення єдиного дня інформування населення про вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в закладах культури Долинської сільської ради були проведенні інформаційно – просвітницькі та виховні заходи,  а також оформлені  тематичні полиці,  книжкові та інформаційні виставки.

07:41 23.11.2018

«Запали свічку пам’яті»: В Долинській громаді вшанують пам'ять жертв геноциду

24 листопада в Долинській громаді пройдуть заходи присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів: на адмінбудівлях закладів і відділів Долинської сільської ради державні прапори буде приспущено, а проведення розважальних та культурно-масових заходів  - обмежено.

04:56 23.11.2018

Увага, оголошення: В Долинському пройде благодійна акція

23 листопада, в селі Долинське пройде благодійна акція з роздачі гуманітарної допомоги незахищеним верствам населення Долинської громади. Акцію проведе благодiйний фонд "Надай надiю" за пiдтримки Долинськоï сiльськоï ради.

20:54 22.11.2018

Вхід вільний...тільки в піжамах

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини в Новозапорізькому  будинку культури відбулася піжамна вечірка для дітей.

10:50 22.11.2018

Герої не вмирають…

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей та у зв'язку з відзначенням у 2018 році Дня Гідності та Свободи 21 листопада в закладах культури Долинської сільської ради були проведенні інформаційно – просвітницькі, виховні та меморіальні заходи.

10:32 22.11.2018