InCoForum – 2017: Долинська громада взяла участь в Міжнародному форумі

На протязі трьох днів в Запоріжжі, в виставкому центрі "Козак-Палац" проходив ІІ Міжнародний форум кооперації територіальних громад і бізнесу. Долинська громада також прийняла участь в цьому заході, а такж представила досягнення громади на тематичній виставці.

13:07 13.10.2017

Нічого собі: Діти громади мріють про Париж та Лондон

П’ятого жовтня у Нижньохортицькій бібліотеці відбувся конкурс малюнків на тему: "Де б я мріяв побувати?", учасники гуртка "Веселка" малювали та мріяли водночас. Хтось бажає побачити Ейфелеву вежу, Карпати, та Лондон,а деякі просто відпочити на Чорному морі.

09:43 05.10.2017

Привітання з Міжнародним днем вчителя!

Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас із Всесвітнім днем вчителя! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх учнів! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

00:20 01.10.2017

Вітання тим, хто книзі служить!

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек Долинської громади за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. З Всеукраїнським днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

12:15 30.09.2017

В громаді проходять заходи присвячені Дню людей похилого віку. Фото

29 вересня, майже двісті представників поважного віку зібрались під дахами освітньо-культурних закладів громади, щоб відсвяткувати День людей похилого віку. Не дивлячись на те, що офіційна дата свята припадає на 1 жовтня, працівники відділу освіти, молоді та спорту, КЗ «Культури і дозвілля», а також Долинської сільської ради вирішили заздалегідь поздоровити поважних мешканців громади зі святом.

10:05 30.09.2017

Для малюків провели незвичайне свято

Нещодавно в селі Бабурка було проведено незвичайне свято української печеної картоплі. Діти залюбки збирали хмиз для вогнища. Приймали участь в конкурсах: «картопляний» хоккей, «Ми картопельку садили», «картопляне» танго. А по закінченню свята смакували печену картоплю.

22:36 27.09.2017

Олімпійські ігри, або як малі олімпійці давали наганяй футболістам

Нещодавно, в Долинському, на спортивному майданчику відділу освіти, молоді та спорту пройшло свято «Олімпійські ігри», яке було присвячене Всеукраїнському олімпійському уроку та Олімпійському тижню.

08:16 26.09.2017

Фоторепортаж: В Долинському пройшов фестиваль "Райдуга талантів"

23 вересня на базі Долинського сільського клубу відбувся перший фестиваль художньої самодіяльності Долинської сільської ради «Райдуга талантів», організаторами якого були працівники КЗ «Центр культури та дозвілля».

14:07 25.09.2017

Подарунок школярам: Відділ освіти, молоді та спорту отримав сучасний шкільний автобус

22 вересня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради отримав новесенький сучасний шкільний автобус "Еталон 08110ш" вартістю 1 565 000 грн. Кошти на закупівлю автобусу були виділені на засадах співфінансування Долинської сільської ради 641 тис. та Запорізької обласної державної адміністрації за рахунок залишків освітньої субвенція 924 тисячі гривень.

13:03 25.09.2017