Дата: від до Скинути

Наші вітання: Вчителька з Розумівки стала переможницею Всеукраїнського фестивалю

13:17 03.05.2017

Встигни поздоровити з Великоднем: 60 віршованих привітань та СМС

Шановна громадо! Якщо ви маєте на меті поздоровити своїх рідних та близьких зі святою Пасхою, не тільки крашанками, пасками та смачною ковбаскою - ви на вірному шляху до Великодня:) Ми підготували для вас ЦІЛИХ 60 святкових україномовних віршованих привітань та СМС.

18:03 15.04.2017

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація Долинської сільської ради.

15:59 22.06.2015