День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день— це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. З нагоди відзначення  цієї важливої дати в  закладах культури Долинської сільської ради відбувся цикл тематичних заходів.

14:30 24.11.2020

День дитини!

До Міжнародного дня дітей, який відзначається щороку 20 листопада, працівники закладів культури Долинської сільської ради  підготували ряд відео – вітань для  малечі, серед яких були вистави лялькового театру, відео – презентації дитячих талантів та  книжкові виставки дитячої літератури.

14:15 24.11.2020

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник відділу земельних відносин Долинської сільської ради - Сіряченко Яна Іванівна!

12:08 23.11.2020

Суха трава і листя. Чому їх не можна спалювати?

Восени у нас прийнято спалювати опале листя, навесні – торішню траву. В пік весняного і осіннього палів повітря в містах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Невже так і має бути?

15:07 19.11.2020