До службових обов'язків  приступили поліцейські офіцери громади!

До службових обов'язків приступили поліцейські офіцери громади!

Сьогодні  в Долинській сільській раді за участю сільського голови- Федчука Богдана Михайловича, заступника начальника ГУНП в Запорізькій області -  Карабути Павла Івановича, начальника Запорізького районного відділу поліції – Галілєєва  Станіслава Васильовича були представлені  та допущенні до своїх  службових обов’язків ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ! Старший лейтенант поліції  Калашнік Богдана Олександрівна та молодший лейтенант поліції  Зайцев Владислав Євгенійович вже готові виконувати свої обов’язки на території Долинської ОТГ.

13:09 30.10.2020

Вітаємо з Днем народження!

28 жовтня святкує свій день народження фахівець із соціальної роботи Пилипенко Таісія Іванівна

15:56 28.10.2020

Увага,оголошення!

З 10 листопада 2020 року на території  Міжнародного виставкового центру  (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудуться  міжнародні спеціалізовані виставки, об’єднані спільною метою – застосування кращого світового досвіду у сфері житлово-комунального господарства, на підприємствах водопровідно- каналізаційного господарства, в будівельній сфері задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:

13:49 28.10.2020