Увага,оголошення!

З 10 листопада 2020 року на території  Міжнародного виставкового центру  (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудуться  міжнародні спеціалізовані виставки, об’єднані спільною метою – застосування кращого світового досвіду у сфері житлово-комунального господарства, на підприємствах водопровідно- каналізаційного господарства, в будівельній сфері задля обміну досвідом та здобуття нових плідних контактів, впровадження сучасних стандартів та всебічного реформування галузі:

13:49 28.10.2020

А в Долинській громаді поповнення!Жовтий красень тепер наш!

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, на новому спортивному полі біля гімназії № 8 в м.Запоріжжі відбулася урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю  сільського голови Долинської  ОТГ Богдана Федчука, голови Запорізької обласної державної адміністрації – Віталія Боговіна, голови Запорізької обласної ради-  Григорія Самардака, депутата Запорізької обласної ради – Романа Кузьменка.

15:06 22.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

13:13 21.10.2020

Увага!Оголошення!