Вітаємо з Днем народження!

17 серпня свій День народження відзначала директор комунального закладу "Центр культури та дозвілля" Долинської сільської ради - Галушка Ольга Анатоліївна!

08:36 20.08.2019

Вітаємо з Днем народження!

08 серпня свій День народження відзначала начальник відділу соціального захисту населення Долинської сільської ради - Назаренко Галина Сергіївна.

08:31 20.08.2019

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає головний спеціаліст відділу кадрового та правового забезпечення Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області - Кузнецова Інна Миколаївна!

12:31 07.08.2019

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає директор спеціалізованого комунального підприєства "Долинська ритуальна служба" - Данільчак Олександр Миколайович!

10:29 01.08.2019

Вітаємо з Днем народження!

Цього сонячного літнього дня свій День народження святкує надзвичайно  талановита, відповідальна , щира та чарівна жінка, головний спеціаліст КЗ"Центр культури та дозвілля" Долинської сільської ради Величко Ольга Михайлівна.

09:03 19.07.2019