Вітаємо з Днем народження!

11 червня заступник голови  ГО «Ветеран Долинської громади»                Свириденко Л.П. разом з завідуючою Новозапорізькою бібліотекою        Гринь А.Ю.  від імені  Долинської громади привітали  з 90- річчям  поважного жителя села Нове Запоріжжя Шляхового Миколу Івановича.

13:31 11.06.2019

Вітаємо з Днем народження!

02 червня свій День народження відзначала начальник відділу надання адміністративних послуг Долинської сільської ради - Кузьменко Анастасія Сергіївна!

09:32 10.06.2019

ОБДАРОВАНІ ДІТИ ДОЛИНСЬКОЇ ОТГ!

Талановиті учні – запорука успіху не тільки навчального закладу, а й громади і, безперечно, усієї держави. Вони - краса і гордість України.

15:11 31.05.2019

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради Запорізького району, Запорізької області- Чубарь Олена Олександрівна!

11:29 29.05.2019