Дата: від до Скинути

Пам’ятка  щодо необхідних для проведення організаційних заходів при відкритті оздоровчих закладів для дорослих.

Пам’ятка щодо необхідних для проведення організаційних заходів при відкритті оздоровчих закладів для дорослих.

Порядок відкриття оздоровчих закладів для дорослих та режим роботи закладів оздоровлення регламентується розділом 7 ДСанПіН «Державними санітарними правилами по розміщенню, улаштуванню та експлуатації оздоровчих закладів», затверджених наказом МОЗ України 19 червня 1996 року за № 172,  саме:

08:36 06.05.2019

Вітаємо з Днем народження!

26 квітня свій День народження відзначала державний кадастровий реєстратор Долинськоїсільської ради  -  Мельник Тетяна Леонідівна!

09:18 03.05.2019

Регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Світ калинового узору»

1 травня вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського сільського клубу брав участь у святковій концертній програмі, що проходила в рамках Регіонального фестивалю майстрів народного мистецтва «Світ калинового узору», який відбувся у місті Вільнянськ Запорізької області.

11:27 02.05.2019

Бібліотеки- для молоді в умовах децентралізації!

24 квітня завідуючі бібліотеками сіл Нове Запоріжжя, Долинське та Новослобідка брали участь в обласному семінарі- практикумі "Бібліотеки- для молоді в умовах децентралізації: результати сьогодення та перспективи майбутнього", який відбувся на базі КУ "Запорізька обласна бібліотека для юнацтва" ЗОР. Під час заходу працівники бібліотечних закладів отримали багато корисної інформації щодо зацікавлення читачів сучасною українською літературою, моделювання фонду бібліотеки, взаємодії з користувачами, а також стали учасниками міні-тренінгу "Майбутнє громад: роль бібліотеки в ОТГ в реалізації цілей сталого розвитку".

11:13 02.05.2019

НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ!

Відповідно до розпорядження Долинської сільської ради від 15.03.2019 №37 «Про організацію проведення бойових стрільб юнаками, які пройшли курс предмету «Захист Вітчизни» в навчально-виховних закладах громади», листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.03.2019 № 908/03.2-18 «Про організацію проведення бойових стрільб», з вимогами ст.8-12 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 25 жовтня 2002 №948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», «Положення про допризовну підготовку юнаків», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1770 від 30 листопада 2000, Програми «Захист Вітчизни», розпорядження Голови обласної державної адміністрації  № 438 від 06.12.2005, наказу Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради від 18.03.2019 №076 «Про організацію проведення бойових стрільб юнаками, які пройшли курс предмету «Захист Вітчизни» в освітніх закладах Долинської сільської ради», та з метою якісної підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, 25 квітня 2019 року, випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради, виконали навчальні стрільби з бойової зброї автомата Калашникова, на бригадному полігоні в/ч А-1978 «Близнюки».

14:19 26.04.2019